O nas.

Miplo.pl jest serwisem poświęconym punktom użyteczności publicznej tzw. POI. Społecznościowy charakter serwisu pozwala na udział w jego tworzeniu wszystkim użytkownikom. Dzięki zaawansowanej technologii każdy z użytkowników posiada możliwość łatwego dodawania nowych POI, poprawiania lokalizacji już istniejących punktów, uzupełniania danych teleadresowych a także oceniania i komentowania punktów.


Użytkownicy programu do nawigacji samochodowej AutoMapa mogą synchronizować punkty POI i używać ich podczas nawigacji. Specjalnie dla nich został stworzony dział, w którym mogą wymieniać się dodatkami, skórkami do programu, ikonami oraz dźwiękami wykorzystywanymi podczas nawigacji.


Początki inicjatywy sięgają grudnia 2004 roku kiedy to powstał serwis www.mobilne.net. Rok później autorzy serwisu www.mobilne.net podjęli decyzję o rozpoczęciu prac nad jego następcą czyli Miplo.pl. Zebrane w tym czasie doświadczenia pozwoliły zespołowi Miplo przygotować zupełnie nowe rozwiązania w dziedzinie gromadzenia i publikacji informacji a także jej wymiany pomiędzy urządzeniami przenośnymi.


Celem Miplo.pl jest osiągniecie czołowej pozycji dostawcy informacji o punktach użyteczności publicznej oraz innych usług dla urządzeń przenośnych. Już teraz Miplo.pl przygotowuje się do wdrożenia systemów pozwalających na dostęp i przeszukiwanie informacji z poziomu palmtopa czy telefonu komórkowego.

 
Przetwarzanie...