Dlaczego warto się zarejestrować?

Rejestracja w serwisie www.miplo.pl jest szybka oraz bezpłatna.

Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość bezpośredniego wpływania na zawartość serwisu. Mogą między innymi dodawać do bazy nowe punkty POI, proponować zmiany w już istniejących, dodawać zdjęcia, ikony, dźwięki.
Dzięki ocenom oraz systemowi komentarzy dostępnymi przy każdym punkcie POI, zarejestrowani użytkownicy mogą pomóc innym użytkownikom w wyborze dobrej restauracji, nieprzeciętnego hotelu czy ciekawego miejsca na wakacje.

Użytkownicy programu AutoMapa mogą dodatkowo, korzystając z oprogramowania MiploSync, pobierać wybrane kategorie, ikony oraz dźwięki i wykorzystywać je w programie AutoMapa. Cały proces synchronizacji danych jest zautomatyzowany i wymaga od użytkownika jedynie podłącznia urządzenia do Internetu.
Proszę pamiętać, że jedno konto umożliwia synchronizację danych z jednym urządzeniem. W przypadku posiadania większej liczby urządzeń konieczne będzie założenie dodatkowych kont.

Aby się zarejestrować prosimy kliknąć w link Zarejestruj się i postępować zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie komputera.
Prosimy o poświęcenie kilku dodatkowych chwil i wypełnienie części statystycznej procesu Rejestracji. Dzięki zebranym danym lepiej poznamy Państwa potrzeby i będziemy mogli w przyszłości rozwijać serwis w kierunku, którego Państwo oczekujecie.

 
Przetwarzanie...