Kolumny x Paradna
Nie pokazuj więcej tej informacji

Powiadomienie o plikach cookie!

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Czytaj więcej na temat cookie ...

3 komentarz(y/e)

  • delpierro 000624, dnia Sun Aug 9 15:52:22 2009

    Jestem tam bardzo często, i nigdy się nie dopatrzyłem kamery monitoringu miejskiego

  • PPepe.EU 087150, dnia Mon Aug 10 16:58:05 2009

    Pod słońce nie widać... Są dwie kamery umiejscowione na przedłużeniu słupów sygnalizacji świetlnej między jezdniami. Stan na 10.08 br. specjalnie pojechałem sprawdzić czy aby nie wprowadziłem kogoś w błąd.

  • delpierro 000624, dnia Fri Oct 2 00:23:59 2009

    Ale to nie są kamery monitoringu tylko systemu kierowania ruchem... Kamery monitoringu są obrotowe, a te są stałe...

Zaloguj się